Wisła Kraków: Głowacki wraca na mecz z Arką Gdynia

Arkadiusz Głowacki foto: ASInfo
1413d5a6-00cd-4537-b1ed-a77746cf84d8 0

Arkadiusz Głowacki z powodu kontuzji ścięgna Achillesa opuścił dwa ostatnie mecze ligowe przeciwko Zagłębiu Lubin i Lechii Gdańsk. Na piątkowe starcie z Arką w Gdyni ma być już jednak gotowy.

To doskonała informacja dla Wisły i jej trenera Kiko Ramireza, bo w dwóch meczach bez Głowackiego w składzie krakowianom udało się wywalczyć zaledwie jeden punkt po remisie z Lechią.

- Choć Głowacki wciąż nie jest w stu procentach przygotowany do gry, to juz chce pomóc zespołowi. Świadczy to o tym, jak walecznym i silnym jest zawodnikiem - podkreślał na przedmeczowej konferencji prasowej trener Ramirez.

Głowacki wraca do składu, ale w Gdyni szkoleniowiec Wisły nie będzie mógł skorzystać z kilku innych zawodników. - Nadal nie mamy do dyspozycji kontuzjowanych Zdenka Ondraska, Pawła Brożka i Frana Veleza. Natomiast niedługo do pełni sił dojdą Vullnet Basha oraz Jakub Bartkowski - zdradził Ramirez.

Na mecz w Gdyni (piątek, godz. 20.30) wiślacy wyjadą autokarem już w czwartek rano, a wieczorem odbędą jeszcze trening już nad morzem. Ta sytuacja nie spędza jednak snu z powiek szkoleniowcowi Białej Gwiazdy. - Jesteśmy przygotowani do walki z presją czasu i do dalekich podróży - zapewnił Hiszpan.

Za: własne/wisla.krakow.pl

Ekstraklasa.org
Onet logo
© 2018 Onet Holding sp. z o.o.