Wisła Kraków

Wisła K. - Arka (3:2): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Wisła K. - Arka (3:2): Marciniak w ostatniej minucie uderzył prosto w Buchalika! Goście mieli świetną okazję na wyrównanie

Wisła K. - Arka (3:2): Gospodarze wpadli w pole karne i ostatecznie to Arsenić wbił zwycięską piłkę do siatki!

Wisła K. - Arka (2:2): "Mijanka" w polu karnym Wisły kończy się golem! Marcjanik wybiega zza pleców obrońców i strzelił gola

Wisła K. - Arka (2:1): Steinbors myli się po raz kolejny, ale tym razem Wisła zdobywa bramkę w prawidłowy sposób! Strzelcem Arsenić!

Wisła K. - Arka (1:1): Arka nie wytrzymała do przerwy! Bomba Imaza daje wyrównanie gospodarzom!

Wisła K. - Arka (0:1): Carlitosowi zabrakło szczęścia! Arkowców uratował słupek!

Wisła K. - Arka (0:1): Buchalik uratował Wisłę przed utratą kolejnej bramki! Kapitalna interwencja!

Wisła K. - Arka (0:1): Fatalny błąd Steinborsa kończy się trafieniem gospodarzy! Sędzia jednak sięga po VAR i anuluję bramkę!

Wisła K. - Arka (0:1): Obrońcy nie byli w stanie wybić podania Zbozienia, z czego skorzystali arkowcy! Marciniak do Kuna, który otworzył wynik meczu!

Ekstraklasa

LOTTO Ekstraklasa: Arkadiusz Głowacki może mieć problemy

Lechia - Wisła K. (1:1): zobacz skrót meczu

Lechia Gdańsk

Lechia - Wisła K. (1:1): Imaz miał dużo czasu i miejsca, ale uderzył bardzo wysoko nad bramką! Kapitalna szansa gości!

Lechia - Wisła K. (1:1): Peszko uderzył zza pola karnego, ale mimo rykoszetu Buchalik poradził sobie z uderzeniem

Lechia - Wisła K. (1:1): Peszko wykorzystał kapitalne podanie od Stolarskiego! Pomocnik Lechii z bliska wbił piłkę do siatki

Lechia - Wisła K. (0:1): Rajd Peszki kończy się strzałem w środek bramki. Buchalik broni bez kłopotów

Lechia - Wisła K. (0:1): Fatalne wznowienie gry przez Kuciaka kończy się golem Carlitosa! Fantastyczny lob Hiszpana!

Lechia - Wisła K. (0:0): Buchalik obronił na raty strzał Paixao głową. Bramkarz Wisły nie dopuścił do dobitki z bliska

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (relacja na żywo)