Tadeusz Pawłowski nowym trenerem Śląska, zastąpił Jana Urbana
redakcja poleca

Legia - Śląsk (4:1): zobacz skrót meczu

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Druga połowa bez emocji. Błysnąć próbował Kucharczyk, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę rywala

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Dobry prognostyk przed mundialem - Pazdan wraca do wielkiej formy! Kapitalna obrona legionisty. Piłka wybita z samej linii bramkowej

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Niezgoda w pojedynkę ograł dwóch obrońców Śląska. Nokautujący cios tuż przed przerwą!

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:1): Malarz ratuje Legię przed utratą kolejnego gola! Bramkarz Legii szybszy od nacierającego na bramkę Koseckiego

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:1): Piękna akcja Śląska zaskoczyła legionistów. Pich dał nadzieję na odrobienie strat

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:0): Czego nie dotknął, zamieniał w gola! Hamalainen kompletuje klasycznego hat tricka po podaniu Brozia

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (2:0): Kosecki postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Indywidualna akcja, mocny strzał, ale obok bramki

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (2:0): Próba asysty do Eduardo odbita przez Celebana, ale już strzał Hamalainena - bezbłędny. To był dzień Fina

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (1:0): CO! ZA! AKCJA! Seria krótkich podań, Hamalainen wykańcza idealne dogranie Eduardo

Ekstraklasa

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (relacja na żywo)

Legia Warszawa

Tak było w pierwszej rundzie: Śląsk - Legia (2:1)

Piech dawno nie był tak rozczarowany. Napastnik Śląska zawieszony, nie zagra z Legią

Cracovia - Śląsk (2:1): zobacz skrót meczu

Cracovia

Cracovia - Śląsk (2:1): Pawelec nie trafił w piłkę podczas próby interwencji! Wykorzystał to Rakels, który dał Cracovii zwycięstwo!

Cracovia

Cracovia - Śląsk (1:1): Piłka zatańczyła na linii bramkowej po akcji Śląska, s sędzia nie uznał gola! VAR uratował Cracovię!

Cracovia

Cracovia - Śląsk (1:1): Covilo górował nad obroną rywala! Zdjął kask i znów strzela!

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:1): Dytjajew uderzył głową tuż przy słupku, ale Słowik z poświęceniem wybił piłkę!

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:1): Cracovia dobrze weszła w drugą połowę. Piątek był bliski wyrównania tuż po przerwie

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:1): Goście bliscy podwyższenia przed zejściem do szatni! Na szczęście Cracovii Peskovic zablokował strzał Piecha

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:1): Obrońcy Pasów nie zablokowali Picha, który pięknym strzałem pokonał Peskovica!

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:0): Rakels uderzał zza pola karnego, ale Słowik kolejny raz uratował Śląsk

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:0): Siplak wykańczał piękną akcję Cracovii, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć Słowika

Cracovia

Cracovia - Śląsk (0:0): Dytjajew chciał wrzucić Słowikowi piłkę "za kołnierz", ale bramkarz gości zachował czujność