Śląsk w poniedziałek przedstawi nowych. Wojciech Golla i Mateusz Radecki we Wrocławiu
redakcja poleca

Jakub Łabojko w Śląsku Wrocław

Skrzydłowy z Iranu czeka już tylko na wizę. Transfer do Śląska tuż tuż

Arka - Śląsk (0:1): zobacz skrót meczu

Arka - Śląsk (0:1): Kibice już krzyczeli z radości! Siemaszko uderzył z bliskiej odległości, ale jednak nie zdołał zmieścić piłki między słupkami!

Arka - Śląsk (0:1): Ciekawa kombinacja wrocławian przy rzucie wolnym. Kosecki i Robak zamarkowali strzał, a Dankowski omal nie zaskoczył Steinborsa

Arka - Śląsk (0:1): Szwoch o centymetry od pięknego trafienia! Gdyby bramka stała ciut dalej...

Arka - Śląsk (0:1): Szwoch celował w pożegnalnego gola dla Arki - mocne uderzenie z dystansu nieznacznie minęło bramkę Śląska

Arka - Śląsk (0:1): Wrąbel godnym następcą Słowika! Świetna instynktowna obrona po strzale Jurada

Arka - Śląsk (0:1): Fenomenalna akcja gości już w 1. minucie! Piech do Łuczaka, a ten pokonuje Steinborsa

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (relacja na żywo)

Arka Gdynia

Leszek Ojrzyński: zakończyć sezon jak go rozpoczęliśmy

Leszek Ojrzyński

Śląsk - Piast (3:1): zobacz skrót meczu

Śląsk - Piast (3:1): Pietrowski uderzył w słupek! Niebywały brak szczęścia gości

Śląsk - Piast (3:1): Pich pozbawia rywali złudzeń. Pomocnik wykańcza kontrę na kilka minut przed końcem

Śląsk - Piast (2:1): Zivec w swoim stylu uderzył tuż zza pola karnego. Piłką o centymetry minęła słupek!

Śląsk - Piast (2:1): Zivec strzela kontaktowego gola dla Piasta! Słowik bezradny po rykoszecie po uderzeniu pomocnika

Śląsk - Piast (2:0): Sedlar huknął z dystansu i kolejny raz piłka zatrzymała się na poprzeczce! Gościom brakuje szczęścia

Śląsk - Piast (2:0): Popisowa kontra Śląska! Robak wykańcza zespołową akcję drużyny

Śląsk - Piast (1:0): Cholewiak pięknie przyjął i zgrał piłkę do Picha. Pomocnik nie dał szans Szmatule!

Śląsk - Piast (0:0): To byłby gol kolejki! Po zespołowej akcji Papadopoulos trafia tylko w poprzeczkę

Śląsk - Piast (0:0): Sedlar chciał zaskoczyć Słowika strzałem przewrotką. Piłka poszybowała jednak nad bramką

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (relacja na żywo)

Bohater kolejki - człowiek, który odnalazł formę, czyli Jakub Kosecki

Śląsk - Pogoń (2:0): zobacz skrót meczu

Śląsk - Pogoń (2:0): Kosecki do ostatnich minut dręczył obronę Pogoni. Dobry strzał pomocnika i równie dobra obrona Bursztyna

Śląsk - Pogoń (2:0): Obrońca zatrzymuje strzał Cholewiaka. Bomba pomocnika Śląska!

Śląsk - Pogoń (2:0): Śląsk błyskawicznie przeniósł się na połowę rywali. Bursztyn zatrzymuje uderzenie Vacka

Śląsk - Pogoń (2:0): Tarasovs traci piłkę na własnej połowie, na szczęście Śląska Buksa marnuje świetną sytuację

Śląsk - Pogoń (2:0): Kosecki nie zwolnił tempa w 2. połowie! Piękny rajd zwieńczony asystą przy golu Piecha!