Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz (relacja na żywo)

Arka Gdynia

Sandecja - Lech (0:0): Zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Sandecja - Lech (0:0): Gliwa po zderzeniu z Gytkjaerem nie mógł interweniować, ale strzał Rakelsa zablokowali obrońcy. Sandecja uratowała punkt w 90. minucie meczu!

Sandecja - Lech (0:0): Kolejna próba Trochima. Tym razem gracz Sandecji uderzał z rzutu wolnego, ale i tym razem piłka minęła bramkę

Sandecja - Lech (0:0): Trochim próbował zaskoczyć Putnockiego strzałem z linii pola karnego, ale jego strzał był minimalnie niecelny

Sandecja - Lech (0:0): Lech wypracował pierwszą groźną sytuację dopiero w drugiej połowie, jednak strzał Kostewycza nieznacznie minął bramkę Gliwy

Sandecja - Lech (0:0): Putnocky w ostatniej chwili zatrzymał piłkę zmierzającą do bramki! Interwencja bramkarza Lecha na linii bramkowej

Sandecja - Lech (0:0): Dilaver uderzał głową po dobrym dośrodkowaniu Jevticia, ale piłka poszybowała tylko nad poprzeczką

Sandecja - Lech (0:0): Gliwa wyjechał z pola karnego z piłką w rękach! Sędzia jednak nie ukarał bramkarza gospodarzy

Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań (relacja na żywo)

Tak było w pierwszej rundzie: Lech - Sandecja (0:0)

Wisła K. - Sandecja (3:0): zobacz skrót meczu

Wisła K. - Sandecja (3:0): Bartosz pada w polu karnym, nie ma wątpliwości - rzut karny! Perez dobija Sandecję

Wisła K. - Sandecja (2:0): Gliwa show w doliczonym czasie! 29-latek zwijał się jak w ukropie - trzy udane interwencje w ciągu pół minuty

Wisła K. - Sandecja (2:0): VAR odebrał Carlitosowi dublet! Fenomenalne wykończenie 27-latka, ale z minimalnego spalonego

Wisła K. - Sandecja (2:0): Carlitos nie zwalnia tempa! Hiszpan trafia z rzutu karnego i goni Angulo w tabeli strzelców

Wisła K. - Sandecja (1:0): Carlitos show! Hiszpan "zatańczył" z piłką w polu karnym, ta ostatecznie wpadła do bramki, ale... wcześniej był spalony!

Wisła K. - Sandecja (1:0): Gliwa nadal w życiowej formie. Kapitalna parada po technicznym strzale Imaza

Wisła K. - Sandecja (1:0): Baran bliski trafienia życia! Bomba z ponad 30 metrów, Buchalik broni z trudem ale doskonale

Wisła K. - Sandecja (1:0): Zostawić Carlitosa bez opieki to jak prosić się o gola... Hiszpan kapitalnie dograł do Imaza, a ten rozpoczął strzelanie na Reymonta

Sandecja - Górnik Z. (1:2): zobacz skrót meczu

Sandecja - Górnik Z. (1:2): Nieprawdopodobne, że Angulo to zmarnował! Lider strzelców miał przed sobą niemal pustą bramkę...

Sandecja - Górnik Z. (1:2): Gospodarze w poszukiwaniu remisu - mocne uderzenie Trochima, Loska znów stanął na wysokości zadania!

Sandecja - Górnik Z. (1:2): Wolsztyński blisko dobicia rywala. Młody napastnik nie wykorzystał jednak dobrego podania Angulo

Sandecja - Górnik Z. (1:2): Brzyski blisko efektownego gola. Potężny wolej zza pola karnego, Loska odbija piłkę nad poprzeczkę!

Sandecja - Górnik Z. (1:2): Cóż za akcja Angulo! Hiszpan przedryblował dwóch rywali i nie dał żadnych szans Gliwie. Cudo!

Sandecja - Górnik Z. (1:1): Matuszek jak rasowy snajper! Pomocnik znalazł się we właściwym miejscu, o właściwym czasie i skutecznie dobił strzał Angulo

Sandecja - Górnik Z. (1:1): Czy Suarez nie powinien wylecieć z boiska za zagranie ręką? Nie zdaniem sędziego Gila

Sandecja - Górnik Z. (1:0): Po przerwie Górnik ruszył do odrabiania strat. Z pierwszą okazją Kądzior - zbyt słaby wolej, by zaskoczyć Gliwę

Sandecja - Górnik Z. (1:0): Błyskawiczna kontra gospodarzy, Danek bliski gola. Mocny strzał przeleciał minimalnie nad poprzeczką