Sandecja Nowy Sącz

Sandecja - Korona (3:3): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Sandecja - Korona (3:3): Diaw w pełni zrehabilitował się po trafieniu samobójczym. Senegalczyk uratował Koronie cenny punkt strzałem głową

Sandecja - Korona (3:2): Błędów bramkarzy ciąg dalszy... Nieodpowiedzialne wyjście Alomerovicia, Diaw trafia do własnej bramki!

Sandecja - Korona (2:2): Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Sandecji! Piter-Bucko dobił strzał kolegi, Alomerović bez szans

Sandecja - Korona (1:2): Możdżeń próbował dobić rywala jeszcze przed przerwą. Kapitalna parada Gliwy ratuje drużynę

Sandecja - Korona (1:2): Kaczarawa królem pola karnego! Gruzin wykorzystał zamieszanie i trafił do siatki

Sandecja - Korona (1:1): Pierwszy strzał gospodarzy i od razu gol! Piszczek nie dał żadnych szans Alomeroviciowi

Sandecja - Korona (0:1): Strzał z rzutu wolnego mógł zamienić się w asystę. Spóźniony Diaw nie zdołał wykorzystać kiksu Cvijanovicia

Sandecja - Korona (0:1): Kolejna składna akcja gości. Kiełb z łatwością zgubił obrońcę, ale minimalnie chybił

Sandecja - Korona (0:1): Kapitalny strzał głową Cvijanovicia! Słoweniec w efektowny sposób rozpoczął strzelanie w Niecieczy

LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce (relacja na żywo)

Tak było w pierwszej rundzie: Korona - Sandecja (1:0)

Korona Kielce

Bruk-Bet i Sandecja głównymi kandydatami do spadku? "Jeśli Bartoszek teraz straci pracę, będzie to absurd"

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Pogoń - Sandecja (4:1): zobacz skrót meczu

Pogoń Szczecin

Pogoń - Sandecja (4:1): Świetne dośrodkowanie Danka wykorzystuje Piszczek! Sandecja z honorowym trafieniem

Pogoń - Sandecja (4:0): Piszczek minął Załuskę, ale uderzył tylko w słupek!

Pogoń - Sandecja (4:0): Gliwa broni strzał Piotrowskiego, ale VAR wskazał, że bramkarz interweniował już za linią. Deklasacja Sandecji!

Pogoń - Sandecja (3:0): Frączczak spudłował z bliska, ale po chwili wykorzystał podanie od Delewa!

Pogoń - Sandecja (2:0): Piękne uderzenie Nunesa było poza zasięgiem Gliwy! Pogoń powiększa prowadzenie tuż przed przerwą

Pogoń - Sandecja (1:0): Popisowa akcja Pogoni kończy się strzałem Rapy, ale gości ratuje słupek!

Pogoń - Sandecja (1:0): Zwoliński naciskał na Pitera-Buckę, który zmuszony do błędu wbija piłkę do własnej bramki!

Pogoń - Sandecja (0:0): Sandecja odpowiedziała strzałem Trochima, ale Załuska pewnie zatrzymał uderzenie

Pogoń - Sandecja (0:0): Nunes uderzył z wolnego nad murem, ale Gliwa zdążył ze skuteczną interwencją

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (relacja na żywo)