Szymon Pawłowski wypożyczony z Lecha do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

Szymon Pawłowski foto: ASInfo
c7ee1b2d-f50e-4d1d-94b0-c0b183828e25 0

Szymon Pawłowski został wypożyczony z Lecha do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Poznański klub ma opcję skrócenia wypożyczenia, z której może skorzystać w przerwie zimowej - informuje oficjalny serwis internetowy Kolejorza.

Pawłowski od długiego czasu nie znajdował uznania w oczach Nenada Bjelicy, w ubiegłym sezonie zagrał co prawda w 28 spotkaniach (3 bramki i 6 asyst), ale od czerwca nie wystąpił w oficjalnym meczu w barwach Kolejorza ani razu.

Wiadomo było, że chorwacki szkoleniowiec nie bierze Pawłowskiego pod uwagę w swoich planach na sezon 2017/18. Zwłaszcza, że skrzydła Lecha zostały latem solidnie wzmocnione. Do klubu trafili Mario Situm i Niklas Barkroth, z wypożyczenia wrócił Kamil Jóźwiak, a Maciej Makuszewski odnalazł życiową formę, którą zasłużył nawet na powołanie do reprezentacji Polski.

Rozwiązaniem na odbudowanie formy Pawłowskiego ma być więc wypożyczenie do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, gdzie z regularną grą nie powinien mieć problemów, a spotka tam też znanego sobie szkoleniowca - Mariusza Rumaka.

Pawłowski zagrał dotychczas dla Lecha w ciągu czterech lat w 153 meczach, zanotował w nich 27 goli i dołożył do tego 30 asyst. Z Kolejorzem świętował zdobycie mistrzostwa Polski w sezonie 2014/15 oraz dwukrotnie Superpucharu Polski.

Za: własne/lechpoznan.pl

Ekstraklasa.org
Onet logo
© 2018 Onet Holding sp. z o.o.