Pogoń Szczecin

Cracovia - Pogoń (1:4): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Cracovia

Cracovia - Pogoń (1:4): Niesamowity mecz Frączczaka! Hat trick zaliczony w niezwykle efektowny sposób

Cracovia

Cracovia - Pogoń (1:3): Bursztyn znów na posterunku! Piątek uderzył mocno, ale nie zdołał pokonać rywala

Cracovia

Cracovia - Pogoń (1:3): Cóż za precyzja Frączczaka! Mocny strzał z ostrego kąta zaskoczył Wilka. Idealnie uderzona piłka

Cracovia

Cracovia - Pogoń (1:2): Obiecująca końcówka sezonu Bursztyna. 20-latek imponującą obroną pokazał skalę swych umiejętności

Cracovia

Cracovia - Pogoń (1:2): "Oczko" Piątka! 22-latek wykorzystuje rzut karny i zapisuje sobie 21. gola w tym sezonie

Cracovia

Cracovia - Pogoń (0:2): Kolejne fatalne pudło Piatka! 22-latek otrzymał dobre podanie, ale skiksował z bliskiej odległości

Cracovia

Cracovia - Pogoń (0:2): Decyzja Nawałki przybiła Piątka? Napastnik Cracovii nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem!

Cracovia

Cracovia - Pogoń (0:2): Kolejny strzał z daleka i znów gol! Grająca na luzie Pogoń imponowała skutecznością

Cracovia

Cracovia - Pogoń (0:1): Spostrzegawczy Piątek chciał wykorzystać wyjście Bursztyna. Lob z ponad 30 metrów omal nie zaskoczył 20-latka

Cracovia

Cracovia - Pogoń (0:1): Ależ uderzenie Drygasa! Idealny strzał z dystansu daje Pogoni prowadzenie

Cracovia

Cracovia - Pogoń Szczecin (relacja na żywo)

Cracovia

Pogoń - Lechia (1:1): zobacz skrót meczu

Pogoń - Lechia (1:1): Udana parada Kuciaka po strzale Delewa, Lechia utrzymała się w Ekstraklasie!

Pogoń - Lechia (1:1): Tak Szczecin pożegnał Murawskiego. Owacja dla legendy Ekstraklasy

Pogoń - Lechia (1:1): Oliveira marnuje kapitalną okazję! Przed Szwajcarem był tylko Bursztyn i 20-latek zdołał zatrzymać strzał rywala

Pogoń - Lechia (1:1): Cóż za pech szczecinian! Piłka dwukrotnie trafia w poprzeczkę w... jednej akcji!

Pogoń - Lechia (1:1): Szybka odpowiedź Portowców! Murawski kapitalnie przepuścił podanie kolegi, Frączczak nie dał szans Kuciakowi

Pogoń - Lechia (0:1): Peszko o włos od trafienia! Reprezentant Polski strzelał na raty, ale jego próbę ofiarnie zablokował obrońca

Pogoń - Lechia (0:1): Frączczak "odebrał" kapitalną asystę Delewowi! Bułgar popisał się piękną akcją, ale jego kolega fatalnie spudłował

Pogoń - Lechia (0:1): Błąd bramkarza daje gościom prowadzenie! Lipski uderzył z dystansu, a Bursztyn źle odbił piłkę

Pogoń - Lechia (0:0): Łukasik bliski trafienia, ale jego strzał blokuje... Flavio! Duży pech gdańszczan

Pogoń - Lechia (0:0): Lipski spróbował swych sił już w 3. minucie. Mocny strzał z dystansu, Bursztyn broni z trudem

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (relacja na żywo)

Jakub Piotrowski przechodzi do KRC Genk

Śląsk - Pogoń (2:0): zobacz skrót meczu

Śląsk Wrocław

Śląsk - Pogoń (2:0): Kosecki do ostatnich minut dręczył obronę Pogoni. Dobry strzał pomocnika i równie dobra obrona Bursztyna

Śląsk - Pogoń (2:0): Obrońca zatrzymuje strzał Cholewiaka. Bomba pomocnika Śląska!

Śląsk - Pogoń (2:0): Śląsk błyskawicznie przeniósł się na połowę rywali. Bursztyn zatrzymuje uderzenie Vacka

Śląsk - Pogoń (2:0): Tarasovs traci piłkę na własnej połowie, na szczęście Śląska Buksa marnuje świetną sytuację