Od dużej straty do awansu na pierwsze miejsce. Jak Jozak Legię zmieniał

Legia może stracić swoje gwiazdy. Malarz i Guilherme odejdą z Łazienkowskiej?

Ekstraklasa

Artur Jędrzejczyk już po artroskopii kolana

Ekstraklasa

Ligowy klasyk dwa razy przerwany przez dym z rac; "widać, że na stadion można wnieść wszystko"

Górnik Zabrze

Legią górą w hicie kolejki. Guilherme i Hamalainen kluczami do zwycięstwa

Legia Jozaka jak Magiery. Wyrównała osiągnięcie, ale licznik wciąż bije

Ekstraklasa

Jozak zagrał na ambicji Moulina. Wykorzystał do tego Jodłowca

Ekstraklasa

Korona Kielce - Legia Warszawa (relacja na żywo)

Korona Kielce

Legia - Górnik Z. (1:0): zobacz skrót meczu

Legia - Górnik Z. (1:0): Goście mieli ostatnią okazję na wyrównanie, ale Kurzawa przestrzelił z rzutu wolnego!

Legia - Górnik Z. (1:0): Loska w końcu skapitulował! Świetnie spisującego się bramkarz Górnika na raty pokonał Hamalainen!

Legia - Górnik Z. (0:0): Pasquato wypracował kolejną świetną sytuację dla Legii, ale tym razem Loska zatrzymał Sadiku

Legia - Górnik Z. (0:0): Angulo i piłka minęli Malarza, ale bramkarza asekurował Astiz, który wybił futbolówkę

Legia - Górnik Z. (0:0): Guilherme nawet z bliska nie mógł pokonać Loski. Kolejna dobra interwencja bramkarza gości

Legia - Górnik Z. (0:0): Loska kolejny raz lepszy od graczy Legii! Tym razem zatrzymał Hamalainena, który uderzał z sytuacji sam na sam!

Legia - Górnik Z. (0:0): Tym razem VAR pomógł gościom. Niezgoda padł po starciu z Loską, ale sędzia nie podyktował jedenastki

Legia - Górnik Z. (0:0): Legia wyszła kontrą w dużej przewadze, ale Loska zatrzymał Kucharczyka w sytuacji sam na sam!

Legia - Górnik Z. (0:0): Malarz nie opanował piłki po strzale Żurkowskiego, ale obrońcy Legii zablokowali kolejną próbę gości

Legia - Górnik Z. (0:0): Malarz odbił strzał Angulo, ale był bezradny przy dobitce Wolsztyńskiego. Na szczęście Legii, VAR wskazał, że wcześniej był spalony

Legia - Górnik Z. (0:0): Piłka po uderzeniu Kucharczyka skozłowała przed Loską, ale bramkarz Górnika poradził sobie z tym uderzeniem

Legia Warszawa - Górnik Zabrze (relacja na żywo)

Łukasz Broź: Lubię, gdy z tyłu się pali. Wolę spotkania o wyższą stawkę

Ekstraklasa

Radović coraz bliżej powrotu do gry. Jozak dostanie piękny noworoczny prezent?

Ekstraklasa

Pogoń - Legia (1:3): Legia naciskała w ostatnich minutach mimo korzystnego wyniku. Fojut musiał dwa razy interweniować na linii bramkowej