Legia Warszawa

Legia - Śląsk (4:1): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Druga połowa bez emocji. Błysnąć próbował Kucharczyk, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę rywala

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Dobry prognostyk przed mundialem - Pazdan wraca do wielkiej formy! Kapitalna obrona legionisty. Piłka wybita z samej linii bramkowej

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (4:1): Niezgoda w pojedynkę ograł dwóch obrońców Śląska. Nokautujący cios tuż przed przerwą!

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:1): Malarz ratuje Legię przed utratą kolejnego gola! Bramkarz Legii szybszy od nacierającego na bramkę Koseckiego

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:1): Piękna akcja Śląska zaskoczyła legionistów. Pich dał nadzieję na odrobienie strat

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (3:0): Czego nie dotknął, zamieniał w gola! Hamalainen kompletuje klasycznego hat tricka po podaniu Brozia

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (2:0): Kosecki postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Indywidualna akcja, mocny strzał, ale obok bramki

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (2:0): Próba asysty do Eduardo odbita przez Celebana, ale już strzał Hamalainena - bezbłędny. To był dzień Fina

Ekstraklasa

Legia - Śląsk (1:0): CO! ZA! AKCJA! Seria krótkich podań, Hamalainen wykańcza idealne dogranie Eduardo

Ekstraklasa

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (relacja na żywo)

Tak było w pierwszej rundzie: Śląsk - Legia (2:1)

Arkadiusz Malarz autorem najlepszej interwencji 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy

Niezgoda do kadry? "Czy jest w piątce najlepszych polskich napastników? Postawiłbym znak zapytania"

Daniel Chima Chukwu odchodzi z Legii Warszawa

Mateusz Szwoch nie liczy na Legię

Olkowski: Mundial nie dla mnie. Mogłem przejść do Lecha albo Legii, ale zabrakło konkretu

Lech Poznań

Zagłębie - Legia (2:3): zobacz skrót meczu

Zagłębie - Legia (2:3): Radović wrócił po długiej kontuzji i dał Legii zwycięstwo w ostatnich sekundach!

Zagłębie - Legia (2:2): Zagłębie wyrównuje w doliczonym czasie gry po kontrowersyjnym rzucie karnym

Zagłębie - Legia (1:2): Leciejewski znów ratuje gospodarzy, tym razem szczęścia próbował Mączyński

Zagłębie - Legia (1:2): Niezgoda pokazał instynkt snajpera. Drugi gol dał prowadzenie Legii

Zagłębie - Legia (1:1): Bomba Phillipsa nie zaskoczyła Leciejewskiego. Dobra interwencja

Zagłębie - Legia (1:1): Jak on to zrobił?! Malarz ratuje Legię w nieprawdopodobny sposób!

Zagłębie - Legia (1:1): Ależ początek drugiej połowy! Mares uprzedził Pazdana i 1:1!

Zagłębie - Legia (0:1): Tuż przed przerwą mogło zrobić się 0:2. Mączyński chybił o centymetry

Zagłębie - Legia (0:1): Kopacz o włos od wyrównania. Było naprawdę blisko!

Zagłębie Lubin

Zagłębie - Legia (0:1): Mocna centra Pawłowskiego zagrażała Legii, Malarz czujnie interweniował

Zagłębie - Legia (0:1): Świetnie rozegrany rzut rożny i Legia na prowadzeniu. Niezgoda!

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (relacja na żywo)