Nerwowo w Poznaniu. Mija pięćdziesiąt dni od ostatniej wygranej Kolejorza

Kolejorz jak za czasów Bakero. Lech znowu nie potrafił wygrać

Lech Poznań - Wisła Płock (relacja na żywo)

Lech Poznań

Sandecja - Lech (0:0): Zobacz skrót meczu

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja - Lech (0:0): Gliwa po zderzeniu z Gytkjaerem nie mógł interweniować, ale strzał Rakelsa zablokowali obrońcy. Sandecja uratowała punkt w 90. minucie meczu!

Sandecja - Lech (0:0): Kolejna próba Trochima. Tym razem gracz Sandecji uderzał z rzutu wolnego, ale i tym razem piłka minęła bramkę

Sandecja - Lech (0:0): Trochim próbował zaskoczyć Putnockiego strzałem z linii pola karnego, ale jego strzał był minimalnie niecelny

Sandecja - Lech (0:0): Lech wypracował pierwszą groźną sytuację dopiero w drugiej połowie, jednak strzał Kostewycza nieznacznie minął bramkę Gliwy

Sandecja - Lech (0:0): Putnocky w ostatniej chwili zatrzymał piłkę zmierzającą do bramki! Interwencja bramkarza Lecha na linii bramkowej

Sandecja - Lech (0:0): Dilaver uderzał głową po dobrym dośrodkowaniu Jevticia, ale piłka poszybowała tylko nad poprzeczką

Sandecja - Lech (0:0): Gliwa wyjechał z pola karnego z piłką w rękach! Sędzia jednak nie ukarał bramkarza gospodarzy

Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań (relacja na żywo)

Tak było w pierwszej rundzie: Lech - Sandecja (0:0)

Piotr Rutkowski: Kilku graczy Lecha ucieszyłoby się z 2. miejsca. Nie akceptuję tego

Ekstraklasa

Wiceprezes Lecha Poznań w zespole zajmującym się szkoleniem młodzieży w ECA

Ekstraklasa.tv

Stanowski: być może w październiku Lech przegrał mistrzostwo Polski, a Bjelica swoją przyszłość w Poznaniu

Ekstraklasa

Lech Poznań nie przestał się interesować portugalskim obrońcą

Lech Poznań

W Poznaniu rozczarowanie mimo rekordu. „Nie wiem, co się dzieje"

Ekstraklasa

Górnik Z. - Lech (3:1): zobacz skrót meczu

Górnik Zabrze

Górnik Z. - Lech (3:1): Ostatnie podrygi Lecha. Mocny strzał Kostewycza, ale Loska - jak koledzy - był dziś w wysokiej formie

Górnik Z. - Lech (3:1): 20-letni Żurkowski jednym z najlepszych na boisku. Młodzian bliski dubletu, Putnocky odbił jednak jego strzał

Górnik Z. - Lech (3:1): On jest niemożliwy! Angulo z 16. golem w tym sezonie - świetne wykończenie błyskawicznej kontry

Górnik Z. - Lech (2:1): Efektowne zagranie Żurkowskiego do Kądziora! Reprezentant Polski zmarnował dobrą okazję

Górnik Z. - Lech (2:1): Kolejorz ruszył do odrabiania strat. Sprytnie wykonany rzut rożny, Gytkjaer strzela gola kontaktowego!

Górnik Z. - Lech (2:0): Mocny strzał Kurzawy z dystansu, Putnocky broni z dużym trudem!