Korona Kielce

Sandecja - Korona (3:3): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja - Korona (3:3): Diaw w pełni zrehabilitował się po trafieniu samobójczym. Senegalczyk uratował Koronie cenny punkt strzałem głową

Sandecja - Korona (3:2): Błędów bramkarzy ciąg dalszy... Nieodpowiedzialne wyjście Alomerovicia, Diaw trafia do własnej bramki!

Sandecja - Korona (2:2): Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Sandecji! Piter-Bucko dobił strzał kolegi, Alomerović bez szans

Sandecja - Korona (1:2): Możdżeń próbował dobić rywala jeszcze przed przerwą. Kapitalna parada Gliwy ratuje drużynę

Sandecja - Korona (1:2): Kaczarawa królem pola karnego! Gruzin wykorzystał zamieszanie i trafił do siatki

Sandecja - Korona (1:1): Pierwszy strzał gospodarzy i od razu gol! Piszczek nie dał żadnych szans Alomeroviciowi

Sandecja - Korona (0:1): Strzał z rzutu wolnego mógł zamienić się w asystę. Spóźniony Diaw nie zdołał wykorzystać kiksu Cvijanovicia

Sandecja - Korona (0:1): Kolejna składna akcja gości. Kiełb z łatwością zgubił obrońcę, ale minimalnie chybił

Sandecja - Korona (0:1): Kapitalny strzał głową Cvijanovicia! Słoweniec w efektowny sposób rozpoczął strzelanie w Niecieczy

LOTTO Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce (relacja na żywo)

Tak było w pierwszej rundzie: Korona - Sandecja (1:0)

Bruk-Bet - Korona (0:3): zobacz skrót meczu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet - Korona (0:3): Nokaut! Możdżeń idealnie przymierzył zza pola karnego. Trela bez szans!

Bruk-Bet - Korona (0:2): Duże zamieszanie w polu karnym kielczan - Stefanik nie wygrał pojedynku z Diawem

Bruk-Bet - Korona (0:2): Cóż za akcja kielczan! Cvijanović fenomenalnie do Kiełba, a ten zabawił się z obroną rywala. Piękny gol!

Bruk-Bet - Korona (0:1): Pawłowski aktywny, ale nieskuteczny. Kolejna akcja 31-latka, znów zabrakło wykończenia

Bruk-Bet - Korona (0:1): Pawłowski mógł wyrównać w samej końcówce pierwszej połowy. Zmarnowana dogodna sytuacja

Bruk-Bet - Korona (0:1): Bruk-Bet ruszył do odrabiania strat. Mocny strzał Iancu i efektowna parada Alomerovicia

Bruk-Bet - Korona (0:1): Ależ babol Treli! Bramkarz niecieczan trafił piłką w Kaczarawę i ta... znalazła się w jego bramce!

Bruk-Bet - Korona (0:0): Kaczarawa próbował skopiować wyczyn Carlitosa. Efektowny lob, zabrakło naprawdę niewiele!

Bruk-Bet - Korona (0:0): Wygryzł Możdżenia, mógł trafić w debiucie. Groźny strzał Petraka zza pola karnego

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce (relacja na żywo)

Kapidzić i Petrak piłkarzami Korony Kielce

Nika Kaczarawa – talent, który nie zginął

Pół roku prawdy dla Dejmka. Czech walczy o nowy kontrakt z Koroną

Nowa oferta dla Lettieriego. "Jestem gotowy negocjować"

Prezes Korony: to była dla nas bardzo udana jesień

Korona - Piast (1:1): zobacz skrót meczu

Korona - Piast (1:1): Piast traci dwa punkty na własne życzenie! Fatalny błąd Heberta wykorzystuje Kaczarawa