Trałce przetrącili nos. Krew na murawie i kłopoty lechity

Łukasz Trałka foto: PAP / Jacek Bednarczyk / PAP;
1d5ab18d-c4fc-4dda-a940-89583bcd853b 0

Pomocnik Lecha Łukasz Trałka podczas niedzielnego meczu w Niecieczy (3:1) zalał się krwią.

- Trzeba grać w piłkę, a nie uprawiać tego typu walki – tak trener Bruk-Betu Termaliki Mariusz Rumak komentował początkowe minuty, w których doszło do trzech niebezpiecznych zdarzeń. Najbardziej ucierpieli: zawodnik gospodarzy Akos Kecskes, który zderzył się z Wołodymyrem Kostewyczem, a także Trałka, który oberwał od Vladislavsa Gutkovskisa. Więcej na przegladsportowy.pl.

Skomentuj jako pierwszy.

Wpisz komentarz

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

No photo

Twój podpis
Sezon życia Zbozienia. „Przez myśl mi nie przeszło, że strzelę gola z akcji"
redakcja poleca

Ekstraklasa

Cracovia - Wisła K. (1:4): zobacz skrót meczu

Cracovia

Wisła P. - Sandecja (2:2): zobacz skrót meczu

Skróty meczów 20. kolejki Ekstraklasy

Cracovia - Wisła K. (1:4): Gospodarze walczyli do końca. W ostatniej minucie Piątek mógł zmniejszyć rozmiary porażki

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (1:4): "Pasy" stać było tylko na gola honorowego. Helik z piątym golem w sezonie

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:4): Głowacki w swoim stylu - ambitnie i ofiarnie. Stoper blokuje groźny strzał Helika

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:4): Przepiękny gol Carlitosa dobija Pasy! Cudne uderzenie z rzutu wolnego

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:3): Goście podwyższają wynik w kuriozalnych okolicznościach! Duże zamieszanie, Imaz z dubletem

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:2): Piorunująca końcówka pierwszej połowy w wykonaniu gości! Imaz w kapitalnym stylu wykańcza akcję Białej Gwiazdy

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:1): Wasilewski nie potrzebował wiele czasu na pierwszego gola po powrocie! Sprytnie rozegrany rzut rożny, "Wasyl" trafia wślizgiem

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Piłka odbija się od ręki Imaza, ale sędzia nie reaguje! Słusznie?

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Cuesta ratuje Wisłę! Helik szukał okienka strzałem głową, ale Hiszpan zdążył odbić piłkę

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Imaz chciał skopiować wyczyn Angulo w meczu z Płockiem. Efektowny wolej zatrzymany przez Wilka

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Pierwsze zaatakowały Pasy. Mocny strzał Deji, czujność Cuesty sprawdzona

Cracovia

Wisła P. - Sandecja (2:2): Szymański marnuje "piłkę meczową" w ostatnich sekundach meczu

Akcje z meczów LOTTO Ekstraklasy

Wisła P. - Sandecja (2:2): Gliwa wybija piłkę pod nogi Szymańskiego, ale po chwili broni jego strzał