Florin Bejan bliski odejścia z Cracovii

Florin Bejan foto: Michał Stawowiak / newspix.pl
ee74ead2-7ce8-4cd4-a3d1-e2b5510c02d8 0

Florin Bejan nie będzie w najbliższej rundzie występował w Cracovii. Wszystko wskazuje na to, że po 25-letniego obrońcę sięgnie Concordia Chiajna. Według rumuńskich mediów, warunki wypożyczenia piłkarza są już dogadane.

Bejan, który przyszedł do Cracovii równo rok temu, słabo zaaklimatyzował się w polskim zespole. Rumun nie zdołał wywalczyć miejsca w składzie drużyny Jacka Zielińskiego. W tym sezonie zaliczył zaledwie dwa oficjalne występy - jeden w Ekstraklasie, w drugi w eliminacjach Ligi Europy.

Już na początku stycznia stało się jasne, że on, Anton Karaczanakow i Jakub Cunta prawdopodobnie nie będą dalej piłkarzami Cracovii. Każdy ze wspomnianej trójki dostał zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Najszybciej chętnego na swoje usługi znalazł Karaczanakow, po którego zgłosiło się Beroe Stara Zagora z Bułgarii. Bejana postanowiła za to wypożyczyć Concordia Chiajna.

O praktycznie dogadanym transferze poinformowała rumuńska Gazeta Sporturilor. Bejan w zajmującym dwunaste miejsce w Liga 1 spędzi co najmniej pół roku. Będzie to dla niego powrót do ojczyzny, po zaledwie roku. Gazeta Sporturilor. Wcześniej zatrudniały go FC Viitorul oraz ASA Tirgu Mures.

(PG)

Ekstraklasa.org
Onet logo
© 2018 Onet Holding sp. z o.o.