Fedor Cernych może trafić do Anży Machaczkała

Fedor Cernych foto: Maciej Gilewski / newspix.pl
0ac783eb-182f-47b2-9917-cece8e6c698b 0

Fedor Cernych może jeszcze w tym tygodniu odejść z Jagiellonii Białystok. Litwinem zainteresowane jest Anży Machaczkała, które w najbliższych dniach powinno przedstawić wicemistrzom Polski ofertę. Jaga nie będzie chciała na siłę zatrzymać swojej gwiazdy, ale raczej nie zadowoli się kwotą poniżej 700 tysięcy euro.

Kontrakt Fedora Cernycha z Jagiellonią wygasa za rok i zawodnik nie zamierza go przedłużać. To okienko transferowe jest więc przedostatnim, w którym białostoczanie mają okazję zarobić na skrzydłowym. Mimo tego klub niedawno odrzucił ofertę Rijeki w wysokości 450 tysięcy euro.

Do walki o pozyskanie Litwina wchodzi Anży Machaczkała. 12. ekipa minionego sezonu ligi rosyjskiej ma lada dzień przedstawić Jagiellonii ofertę. Białostoczanie oczekują kwoty w granicach 700 tysięcy – 1 miliona euro i jeśli takowa się pojawi to nie powinni robić zawodnikowi problemów z odejściem.

W obecnym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał sześć meczów i zanotował dwie asysty. Anży fatalnie zaczęło nowy sezon Premier Ligi, po siedmiu kolejkach ma na koncie zaledwie trzy punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Polecamy także:
Ekstraklasa.org
Onet logo
© 2018 Onet Holding sp. z o.o.