Krzysztof Piątek: jedziemy po trzy punkty

Cracovia foto: ASInfo
b3fd2809-2407-4097-976a-7131e19e205d 0

- Wszystko zdarzyło się bardzo szybko ze względu na to, że zaraz po przyjściu do Cracovii wyjechałem na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji. Po powrocie do klubu trenowałem z nową drużyną ledwie dwa dni. Cieszę się, że udało mi się zadebiutować z Lechią, choć na pewno mamy duży niedosyt po tym spotkaniu. Jednak idziemy do przodu, w poniedziałek w meczu z Arką chcemy zdobyć trzy punkty - deklaruje w rozmowie z oficjalną stroną Cracovii Krzysztof Piątek.

Nowy nabytek Pasów żałuje, że w ostatnim starciu on i jego koledzy przegrali: - Mieliśmy kilka dobrych sytuacji, by strzelić bramkę w pierwszej połowie, i może z jedną, dwie po przerwie. Przede wszystkim brakowało więc gola w naszym wykonaniu, który doprowadziłby do remisu. Lechia grała wyrafinowany futbol, nie dając się kontrować, po przerwie cofnęła się i czekała na to, co my zrobimy. Mają oni bardzo dobrych piłkarzy z przodu i potrafią utrzymywać się przy piłce. Myślę, że między innymi dla tego nie udało nam się zanotować korzystnego wyniku. Szkoda tej przegranej - przyznaje.

- Mamy na koncie cztery mecze z rzędu bez wygranej. pojedziemy więc do Gdyni w pełni zmotywowani, by przywieźć do Krakowa trzy punkty - podsumowuje Piątek.

Za: Cracovia.pl