Górnik Z. - Wisła P. (2:0): Loska dokłada cegiełkę do efektownego zwycięstwa. Ważna obrona młodego bramkarza

Wisła drugą połowę rozpoczęła od dobrze rozegranego rzutu wolnego, po którym blisko było gola kontaktowego. Ostatecznie jednak Tomasz Loska efektowną paradą zatrzymał uderzenie głową Damiana Byrtka.

Skomentuj jako pierwszy.

Wpisz komentarz

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

No photo

Twój podpis
Makuszewski o Bjelicy: nie zrzuca winy na piłkarzy, wie, że sam czasem też popełnia błędy

Ekstraklasa

Makuszewski: nowi zawodnicy nie do końca rozumieją, jak duże są w Lechu oczekiwania

Ekstraklasa

Magazyn Ekstraklasy po 9. kolejce - gościem Maciej Makuszewski

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (3:3): zobacz skrót meczu

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (3:3): Lechia dopięła swego, Marco rzutem na taśmę zapewnia gospodarzom remis!

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Romario bliski drugiego gola w lidze, górą Węglarz

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Kuciak znów ratuje Lechię, tym razem po rzucie wolnym Sekulskiego

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Co za parada Kuciaka! Utrzymał Lechię w grze

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Świetna akcja Balde wykończona przez Marco. Lechia wróciła do gry

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:3): Wymarzony początek drugiej połowy. Cernych trafia trzeci raz dla Jagi

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:2): Wspaniała akcja Jagiellonii i Frankowski daje gościom drugiego gola

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:1): Ależ pech Augustyna! Wpakował piłkę do własnej bramki

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:0): Do trzech razy sztuka w wykonaniu Lechii. Augustyn daje gospodarzom prowadzenie