Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (relacja na żywo)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza foto: ASInfo
3f79ccab-e451-4a68-b1f8-42d2d096b718 0

Mecz LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę, 26 sierpnia, o godzinie 15:30. Rozjemcą starcia na Kolporter Arenie jest Piotr Lasyk.

Pierwsza połowa 1 - 0
  • 35' Kiełb
  • 74' Jukić
  • 83' (sam.) Kovacević
  • 23' Śpiączka
  • 26' Miković
  • 90+3' Peda

{{heat}}
{{players.0.helmet}} {{players.0.name}} {{players.0.points}} {{heatResult.firstTeam}}:{{heatResult.secondTeam}}
{{players.1.helmet}} {{players.1.name}} {{players.1.points}}
{{players.2.helmet}} {{players.2.name}} {{players.2.points}}
{{players.3.helmet}} {{players.3.name}} {{players.3.points}}
{{message}}

Witamy w relacji!

Jak na razie sytuacja gospodarzy jak i gości jest identyczna. Sześć spotkań, a w tym jedna wygrana, dwa remisy oraz trzy przegrane.

W poprzedniej kolejce obie drużyny przegrały swoje mecze. Korona uległa na wyjeździe Piastowi Gliwice 0:2, natomiast Termalica przegrała u siebie z Kolejorzem 1:3.

W poprzednim sezonie te dwie drużyny grały ze sobą trzykrotnie. Bilans? Na korzyść kielczan. Dwie wygrane i to na wyjeździe.

Oto garść przedmeczowych ciekawostek.

Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment początek emocji!

1 min.

Pierwszy gwizdek i mecz zaczęli piłkarze Korony

2 min.

Guba faulował Kiełba na połowie Korony

3 min.

Rymaniak powstrzymał Misaka i wybił piłkę na rzut rożny

4 min.

Miković zagrał do Misaka, a jego centra została zablokowana

4 min.

Putiwcew faulował Rymaniaka w polu karny gospodarzy

6 min.

Misak próbował lobować Alomerovicia, ale bramkarz Korony bez problemu złapał piłkę

7 min.

Guba faulował w środku pola

9 min.

Korona ma rzut wolny na połowie Bruk-Betu

10 min.

Groźnie zrobiło się pod bramką Jana Muchy, ale strzał Możdżenia został zablokowany

11 min.

Ależ było blisko! Na bramkę Alomerovicia strzelał Misak, a zmierzającą do bramki piłkę wybił na róg jeden z obrońców Korony!

11 min.

Alomerović wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

13 min.

Z dystansu uderzał Jakub Żubrowski, ale Jan Mucha bez problemu złapał piłkę

14 min.

Przez pierwszy kwadrans żadna z drużyn nie potrafiła wypracować przewagi

15 min.

Uderzał Misak, ale obok bramki

W Kielcach pogoda idealna do gry w piłkę.
16 min.

Obrońcy Termaliki wybili piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony

17 min.

Kovacević faulował Bartosza Śpiączkę w środku pola

18 min.

Guba centrował w pole karne Korony, ale piłkę wybił niezawodny Rymaniak

19 min.

Możdżeń wywalczył aut na połowie Bruk-Betu

Kapitan Korony od początku sezonu utrzymuje wysoki poziom, nie inaczej jest w dzisiejszym meczu.
21 min.

Na spalonym złapany została Kaczarawa

22 min.

Prosty błąd Fryca i grę od autu wznowią gospodarze

23 min.

Zamieszanie w polu karnym gości, Kaczarawa obrócił się z piłką w kierunku bramki Muchy, ale nie zdołał oddać strzału

23 min.

Żółta kartka dla Bartosza Śpiączki. Napastnik dostał upomnienie, mimo że nawet nie dotknął upadającego Rymaniaka

24 min.

Kaczarawa nie sięgnął głową piłki po dośrodkowaniu Cvijanovicia

26 min.

Żółta kartka dla Mikovicia za faul na Jukiciu. Korona ma okazję na strzał z rzutu wolnego

27 min.

Uderzał Możdżeń i trafił w mur, po dobitce Żubrowskiego piłkę złapał Jan Mucha

27 min.

Znakomite wyjście z bramki Jana Muchy. Doświadczenie Słowaka jest nieocenione

28 min.

Po rzucie rożnym głową strzelał Rymaniak, ale próba była minimalnie niecelna. To była póki co najlepsza okazja w tym meczu

30 min.

Misak nie zdążył do piłki i grę wznowi bramkarz Korony

31 min.

Na spalonym był Patrik Misak

33 min.

Co za akcja Bruk-Betu! Jovanović idealnie dograł Misakowi na głowę, ale ten z pięciu metrów fatalnie przestrzelił. To powinien być gol

35 min.

GOOOOOL! Jacek Kiełb otwiera wynik! Pomocnik ograł w polu karnym Termaliki Fryca i płaskim strzałem w dolny róg pokonał Jana Muchę!

37 min.

Na boisku leży Ken Kallaste

38 min.

Gra wznowiona

39 min.

Żubrowski faulował w ataku

40 min.

Korona złapała wiatr w żagle i coraz częściej atakuje gości. W poczynaniach zespołu Gino Lettieriego brakuje jednak dokładności

42 min.

Cvijanović wyszedł sam na sam z Muchą, ale uderzył prosto w niego. Nie popisał się w tej sytuacji Vlastimir Jovanović

43 min.

Rzut rożny dla Korony, centrował Jacek Kiełb, ale Rymianak faulował Kupczaka i grę od wolnego wznowi Mucha

Trener Korony dużo podpowiada swoim piłkarzom.
45 min.

Rzut rożny dla gości

45 min.

Sędzia doliczył minutę

45+1 min.

Dobra okazja dla Termaliki, strzelał Maksimienko, ale nie trafił w światło bramki. "Dostał piłką w twarz" - skomentował zagranie piłkarza Bruk-Betu Grzegorz Mielcarski.

45+1 min.

Koniec pierwszej połowy. Korona jest lepsza i zasłużenie prowadzi. Jeśli piłkarze Termaliki chcą przywieźć z Kielc jakieś punkty, muszą po przerwie wziąć się do pracy. Wracamy za 15 minut.

load more
Zagłębie - Sandecja (0:0): Gliwa bezapelacyjnym bohaterem meczu. Kolejna świetna interwencja byłego gracza Zagłębia
redakcja poleca

Zagłębie Lubin

Zagłębie - Sandecja (0:0): Goście obudzili się po godzinie gry. Strzał Kasprzaka, kibicom Zagłębia serca na chwilę zabiły mocniej

Zagłębie - Sandecja (0:0): Lepszej okazji nie można sobie wymarzyć! Pawłowski był sam na sam z Gliwą i... przekombinował. Fatalne pudło 24-latka

Zagłębie - Sandecja (0:0): Nie wpadło nawet do pustej bramki... Błąd Gliwy, Mraz ofiarnym wślizgiem blokuje strzał Świerczoka!

Zagłębie - Sandecja (0:0): Co tam się wydarzyło? Szósta świetna okazja gospodarzy, piłka jakimś sposobem nie znalazła się w siatce...

Zagłębie - Sandecja (0:0): Gliwa po raz kolejny popisuje się świetną obroną! Mocny strzał Kubickiego, bramkarz zdążył odbić piłkę

Zagłębie - Sandecja (0:0): Bramka gości jak zaczarowana! Kolejna wyśmienita okazja zaprzepaszczona przez lubinian. Tym razem Pawłowski

Zagłębie - Sandecja (0:0): Interwencja kolejki Gliwy! 29-latek rzucił się w ciemno i efektownie powstrzymał strzał Tuszyńskiego

Zagłębie - Sandecja (0:0): Ależ pech lubinian! Strzał Jacha, rykoszet i piłka odbija się od poprzeczki

Zagłębie - Sandecja (0:0): Świerczok kapitalnie powalczył o piłkę i wyłożył ją Matuszczykowi. Były reprezentant Polski przegrywa pojedynek z Gliwą!

Korona - Wisła K. (2:1): zobacz skrót meczu

Ekstraklasa

Korona - Wisła K. (2:1): Rymaniak pokazał, że jest w formie! Soriano nie był jednak w stanie wykończyć akcji swojego kolegi

Ekstraklasa

Korona - Wisła K. (2:1): Korona mogła mieć jeszcze trzeciego gola, Buchalik uratował Wisłę

Ekstraklasa

Korona - Wisła K. (2:1): Soriano mógł mieć gola w pierwszym kontakcie z piłką. Zabrakło centymetrów

Ekstraklasa

Korona - Wisła K. (1:2): Cvijanović dobił Wisłę! Co za precyzja zawodnika Korony!

Ekstraklasa

Korona - Wisła K. (1:1): Świetne rozegranie stałego fragmentu gry przez Koronę. Górski wyrównuje