Wisła K. - Lechia (1:0): Wisła w końcu dopięła swego! Kuciaka do kapitulacji zmusił Carlitos

Jeszcze przed przerwą Wiśle udało się wyjść na prowadzenie. Maciej Sadok rozegrał na lewej stronie "klepkę" z Patrykiem Małeckim, po czym wstrzelił piłkę w szesnastkę, a tam Carlitos efektownie się obrócił, gubiąc przy tym zupełnie Mateusza Lewandowskiego i pewnym uderzeniem posłał futbolówkę do bramki Dusana Kuciaka.

Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

No photo

Twój podpis
Makuszewski o Bjelicy: nie zrzuca winy na piłkarzy, wie, że sam czasem też popełnia błędy

Ekstraklasa

Makuszewski: nowi zawodnicy nie do końca rozumieją, jak duże są w Lechu oczekiwania

Ekstraklasa

Magazyn Ekstraklasy po 9. kolejce - gościem Maciej Makuszewski

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (3:3): zobacz skrót meczu

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (3:3): Lechia dopięła swego, Marco rzutem na taśmę zapewnia gospodarzom remis!

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Romario bliski drugiego gola w lidze, górą Węglarz

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Kuciak znów ratuje Lechię, tym razem po rzucie wolnym Sekulskiego

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Co za parada Kuciaka! Utrzymał Lechię w grze

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (2:3): Świetna akcja Balde wykończona przez Marco. Lechia wróciła do gry

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:3): Wymarzony początek drugiej połowy. Cernych trafia trzeci raz dla Jagi

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:2): Wspaniała akcja Jagiellonii i Frankowski daje gościom drugiego gola

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:1): Ależ pech Augustyna! Wpakował piłkę do własnej bramki

Ekstraklasa

Lechia - Jagiellonia (1:0): Do trzech razy sztuka w wykonaniu Lechii. Augustyn daje gospodarzom prowadzenie