Flavio Paixao: w ostatnich dniach trenowaliśmy fantastycznie

Flavio Paixao: w ostatnich dniach trenowaliśmy fantastycznie foto: Newspix (pulsstock: 5acb3e45)
18edd8e1-24a0-5309-83a7-24104ff3364d 0

Po siedmiu meczach LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańska ma na swoim koncie ledwie sześć punktów i zajmuje miejsce tuż nas strefą spadkową. Dla klubu, który w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki walczył o mistrzostwo to trudne do zaakceptowania położenie. W poniedziałek piłkarze Piotra Nowaka zagrają w Gliwicach z Piastem. Relacja na żywo w Eurosporcie 1 od godziny 17:35.

- Źle zaczęliśmy sezon i nie ma co tego ukrywać - przyznaje Flavio Paixao, portugalski napastnik Biało-zielonych. - Dobrze przepracowaliśmy ostatnie dni, kiedy trwała przerwa w rozgrywkach. Złapaliśmy nowej energii, odświeżyliśmy umysł i trenowaliśmy naprawdę fantastycznie. Zobaczyliśmy, co w naszej grze jest złe, co trzeba wyeliminować, jaki element należy poprawić. Myślę, że dużo pomoże nam powrót Simeona Sławczewa. To będzie duże wzmocnienie naszej drugiej linii. Uważam, że ten piłkarz da nam właściwy impuls i doda piłkarskiej jakości – zaznaczył Flavio Paixao.

Piast jednak tanio skóry nie sprzeda. Ewentualne zwycięstwo pozwoli mu bardzo zbliżyć się do czołowej ósemki.

- Mamy plan na ten mecz i wiemy, jak chcemy zagrać. Powiem otwarcie - walczymy o trzy punkty. To tak naprawdę to nas interesuje, bo gdzie jak nie na swoim boisku oraz kiedy, jak nie po dwóch wygranych meczach - powiedział trener Dariusz Wdowczyk.

Początek relacji na żywo z meczu Piast - Lechia w Eurosporcie 1 od godziny 17:35.

Ekstraklasa.org
Onet logo
© 2018 Onet Holding sp. z o.o.