Arka Gdynia

Wisła K. - Arka (3:2): zobacz skrót meczu
redakcja poleca

Wisła Kraków

Wisła K. - Arka (3:2): Marciniak w ostatniej minucie uderzył prosto w Buchalika! Goście mieli świetną okazję na wyrównanie

Wisła K. - Arka (3:2): Gospodarze wpadli w pole karne i ostatecznie to Arsenić wbił zwycięską piłkę do siatki!

Wisła K. - Arka (2:2): "Mijanka" w polu karnym Wisły kończy się golem! Marcjanik wybiega zza pleców obrońców i strzelił gola

Wisła K. - Arka (2:1): Steinbors myli się po raz kolejny, ale tym razem Wisła zdobywa bramkę w prawidłowy sposób! Strzelcem Arsenić!

Wisła K. - Arka (1:1): Arka nie wytrzymała do przerwy! Bomba Imaza daje wyrównanie gospodarzom!

Wisła K. - Arka (0:1): Carlitosowi zabrakło szczęścia! Arkowców uratował słupek!

Wisła K. - Arka (0:1): Buchalik uratował Wisłę przed utratą kolejnej bramki! Kapitalna interwencja!

Wisła K. - Arka (0:1): Fatalny błąd Steinborsa kończy się trafieniem gospodarzy! Sędzia jednak sięga po VAR i anuluję bramkę!

Wisła K. - Arka (0:1): Obrońcy nie byli w stanie wybić podania Zbozienia, z czego skorzystali arkowcy! Marciniak do Kuna, który otworzył wynik meczu!

Ekstraklasa

Lech nadal nie wygrywa na wyjazdach; "Arka była zespołem lepszym"

Lech Poznań

Mateusz Szwoch nie liczy na Legię

Legia Warszawa

Arka - Lech (0:0): zobacz skrót meczu

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Piłka meczowa na nodze Janickiego! Obrońca pudłuje w doliczonym czasie gry

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Znów Burić! Szybka kontra Arki, płaski strzał Piesia, ale Bośniak był tego dnia bezbłędny

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Burić również stanął na wysokości zadania. Udana interwencja po mocnym strzale Szwocha

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Steinbors wciąż w wyśmienitej formie! Fenomenalna parada po strzale Dilavera. Cóż za refleks!

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Piłka trafiła w polu karnym w rękę Zbozienia, sędzia nie zareagował. Słusznie?

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Gytkjaer marnuje świetną okazję! Obrona rywala przysnęła, Duńczyk nieczysto trafił w piłkę...

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Gospodarze o włos od gola! Piękna akcja, Zarandia myli się dosłownie o centymetry

Lech Poznań

Arka - Lech (0:0): Strata Barkrotha mogła skończyć się tragicznie. Burić ratuje koledze skórę po strzale Marciniaka