Sezon życia Zbozienia. „Przez myśl mi nie przeszło, że strzelę gola z akcji"

Cracovia - Wisła K. (1:4): zobacz skrót meczu

Cracovia

Wisła P. - Sandecja (2:2): zobacz skrót meczu

Skróty meczów 20. kolejki Ekstraklasy

Cracovia - Wisła K. (1:4): Gospodarze walczyli do końca. W ostatniej minucie Piątek mógł zmniejszyć rozmiary porażki

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (1:4): "Pasy" stać było tylko na gola honorowego. Helik z piątym golem w sezonie

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:4): Głowacki w swoim stylu - ambitnie i ofiarnie. Stoper blokuje groźny strzał Helika

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:4): Przepiękny gol Carlitosa dobija Pasy! Cudne uderzenie z rzutu wolnego

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:3): Goście podwyższają wynik w kuriozalnych okolicznościach! Duże zamieszanie, Imaz z dubletem

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:2): Piorunująca końcówka pierwszej połowy w wykonaniu gości! Imaz w kapitalnym stylu wykańcza akcję Białej Gwiazdy

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:1): Wasilewski nie potrzebował wiele czasu na pierwszego gola po powrocie! Sprytnie rozegrany rzut rożny, "Wasyl" trafia wślizgiem

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Piłka odbija się od ręki Imaza, ale sędzia nie reaguje! Słusznie?

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Cuesta ratuje Wisłę! Helik szukał okienka strzałem głową, ale Hiszpan zdążył odbić piłkę

Cracovia

Cracovia - Wisła K. (0:0): Imaz chciał skopiować wyczyn Angulo w meczu z Płockiem. Efektowny wolej zatrzymany przez Wilka